Bardo MP XCM :: 10.09.2022

Mistrzostwa Polski 2022 w maratonie MTB na trasie w Bardzie w cyklu Bike Maraton. 86km i 2400m przewyższenia po łatwej technicznie trasie. Trudnością była jej długość i przewyższenie. Trochę mi zajęło jej przejechanie – dokładnie 5h7′. Na końcu załapałem się na oberwanie chmury na zjeździe do Barda :-(. Można jeździć szybciej ;-). W zeszłym roku byłem 6 w Masters III, w tym roku zająłem 8 miejsce. Pierwsze dwa miejsca zajęły osoby z nowego rocznika w kategorii więc wychodzi na to samo. W zeszłym roku 137% czasu Mistrza Polski, w tym roku 135,8%. Minimalnie lepiej ale oczywiście to zupełna przepaść :-). Piotrek zajął 4 miejsce w U-23 (z tym samym czasem co trzeci) i 12 OPEN w Polsce. Rok temu był odpowiednio 6 w U-23 i 31. Dobry postęp! Zdjęcia z objazdu trasy i kilka z zawodów.

Filed under: rower | Permalink