Świeradów BM finał :: 08.10.2016

Finałowa edycja Bike Maratonu sezonu 2016. Tym razem w Świeradowie nie było słońca. Było chłodno (0-2stC w Izerach) i cały czas siąpiło. Lekki hard. 4 warstwy na górze, czapka, rękawice górskie, nogawki i ochraniacze na buty. Na podjazdach nawet za ciepło ale na szutrostradach w dół do Świeradowa można się było ochłodzić. Czasami trzeba trochę powalczyć, a nie tylko jak pikniki w słoneczku przez cały rok. Szacun dla gości na GIGA i MEGA. W sumie na 3 dystansach wyścig ukończyło prawie 985 osób. Na MINI było 28km na częściowo zmienionej trasie. Piotrek 9 OPEN (2 w M0), ja 36 (4 w M4). W zeszłym roku byliśmy na miejscach 16 i 24.

W generalce Piotrek zajął 1 miejsce w M0 i 6 miejsce OPEN na MINI!!! Ja byłem 4 w M4, a do generalki OPEN nie zdobyłem żadnego punktu :-(. Za 12 startów za to dostałem spodenki BikeMaraton. Wezmę kiedyś do Łączy :-) Był to mój 6 już start w Świeradowie i chyba mi się jeszcze nie znudziło…

Piotrek zajął pierwsze miejsce

Loading the player...
rower, 0:53, wyświetleń: 836 link do filmiku

Na koniec jak co roku zestawienie zajętych miejsc podczas naszych startów w BM na MINI (od 2011 roku).